Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo,

Szkoła nie organizuje uroczystości zakończenia roku szkolnego 2019/2020 z uwagi na pandemię COVID – 19 i związany z tym reżim sanitarny. W porozumieniu z Radą Rodziców ustaliliśmy, że uczniowie w innym, bezpiecznym czasie otrzymają nagrody za osiągnięcia w nauce, z wyjątkiem ósmoklasistów, dla których jest to ostatni dzień w szkole.
Dnia 26 czerwca 2020 r. umożliwiamy jedynie odbiór świadectw według załączonego harmonogramu, w celu uniknięcia niekontrolowanego gromadzenia się uczniów na terenie placówki.
Nie ma obowiązku odbioru świadectwa
Zostaną one zdeponowane w archiwum szkolnym i wydane we wrześniu.
Załącznik z harmonogramem

Jednocześnie informujemy, że w okresie wakacyjnym na terenie placówki będzie trwał wieloetapowy remont i ograniczony w tym czasie dostęp do budynku szkoły. W związku z tym utrudniona będzie możliwość odebrania dokumentów w tym czasie. W sytuacjach szczególnych dotyczących zmiany szkoły lub miejsca zamieszkania świadectwa będzie można odebrać po wcześniejszym umówieniu.

W piątek, 26 czerwca br. świadectwa w klasach 1-3 odbiera rodzic, natomiast w klasach 4-8 uczeń bądź rodzic. Prosimy przestrzegać harmonogramu, świadectwa nie będą wydawane poza godzinami wyznaczonymi dla klasy.

Prosimy nie przynosić kwiatów ani innych podziękowań dla nauczycieli i pracowników Szkoły oraz przestrzegać zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią .
Obowiązuje założenie maseczki lub przyłbicy oraz rękawiczek a także zachowanie dystansu społecznego min. 1,5 m.

Halina Seifert
dyrektor szkoły podstawowej nr 28