Projekt anglo-plastyczny ,,Moje hobby”

Projekt anglo-plastyczny pt: ,,Moje hobby” jest skierowany dla uczniów klas od 5 do 8. Koordynator (autor) projektu: Beata Krzemińska współpracujący nauczyciele języka angielskiego: Anna Blimel, Hanna Gendera-Mazur, Grażyna Strzelecka-Rypniewska, Urszula Krzesiek.Termin zakończenia projektu przewidywany na 7 stycznia. Punkty i oceny uczniowie dostają z: 1 etapu ( języka angielskiego) i 2 etapu ( plastycznego)

Ludzki odruch – zbiórka rzeczy na granicę z Białorusią

Szanowni PaństwoMój wieloletni przyjaciel, dziennikarz i człowiek o wielkim sercu organizuje akcje z pomocą humanitarną dla osób na granicy z Białorusią. Potrzebne są koce, śpiwory, ciepła odzież, bielizna, czapki rękawiczki, dla dorosłych i dla dzieci, a także woda i gorzka czekolada. Ważne – TYLKO NOWE RZECZY. Zbiórka będzie prowadzona w naszej szkole od jutra do … Czytaj dalej

Powiększ tekst
Wysoki kontrast