Projekt anglo-plastyczny ,,Moje hobby”

Projekt anglo-plastyczny pt: ,,Moje hobby” jest skierowany dla uczniów klas od 5 do 8. Koordynator (autor) projektu: Beata Krzemińska współpracujący nauczyciele języka angielskiego: Anna Blimel, Hanna Gendera-Mazur, Grażyna Strzelecka-Rypniewska, Urszula Krzesiek.Termin zakończenia projektu przewidywany na 7 stycznia. Punkty i oceny uczniowie dostają z: 1 etapu ( języka angielskiego) i 2 etapu ( plastycznego)

Dzień Pluszowego Misia w klasie 3b

25 listopada misie mają swoje święto. Z tej okazji uczniowie klasy 3b przynieśli do szkoły swoje ulubione misie lub innego pluszaka. Wykonaliśmy przepiękne misie z gazety, które ozdobiły dzisiaj naszą salę, przeczytaliśmy opowiadania o naszych pluszakach, które sami napisaliśmy. Nie zapomnieliśmy o wspólnym zdjęciu 🙂