Zbiórka na rzecz DPS Sióstr Serafitek

W listopadzie w naszej szkole trwała zbiórka dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną zamieszkujących Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Siostry Serafitki.

Chcemy podziękować całej społeczności szkolnej za zainteresowanie się zbiórką.
Dzięki Państwa dobroczynności zrealizowaliśmy cel zbiórki. Paczki zostały przekazane Siostrom dnia 25 listopada 2021 r.

Każdy podopieczny otrzyma swoją paczkę z okazji mikołajek, a ponieważ rzeczy było znacznie więcej ( dodatkowe :paczki, kredki, skarpetki, gumki do włosów, kolorowanki, pampersy, środki higieny osobistej, słodycze), DPS został zaopatrzony w niezbędne przedmioty na dłuższy czas.

Nie spodziewaliśmy się, że zbiórka osiągnie taki sukces za co jeszcze raz dziękujemy.

Zbiórka zainicjowana była udziałem w projekcie „Wielkoduchy” realizowanym przez klasę 2A, która przygotowała dodatkowo kartki świąteczne dla dzieci.

Otrzymaliśmy podziękowanie od Sióstr, które zamieszczone jest poniżej wraz ze zdjęciami.

Wychowawca Natalia Binkowska wraz z klasą 2A