XXV WIELKOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Świetlica szkolna zaprasza wszystkich uczniów klas 0-8 do udziału w XXV WIELKOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Organizatorem konkursu jest Dom Kultury w Pleszewie.

Kartka Bożonarodzeniowa może być wykonana dowolną techniką (malarstwo, grafika, grafika komputerowa,collage,technika mieszana )

Format prac : A5, A 6

Prace konkursowe starannie zapakowane z IMIENIEM, NAZWISKIEM , KLASĄ oraz KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ należy dostarczyć do ŚWIETLICY do dnia 29.11.2021 r. ( poniedziałek)

Prace konkursowe, muszą być wykonane samodzielnie i nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane.

Wybrane przez naszą szkołę max 15 prac konkursowych w każdej kategorii wiekowej (Przedszkole , klasy 1-3, klasy 4-6 i klasy 7-8) z imieniem i nazwiskiem, podziałem na kategorie wiekowe zostaną przesłane na adres Domu Kultury w Pleszewie.

Jury konkursowe przyzna atrakcyjne nagrody i wyróżnienia ufundowane przez Organizatorów w każdej kategorii wiekowej,

W załączeniu Regulamin Konkursu i Karta Zgłoszeniowa.

Zapraszamy serdecznie.