Sportowy sukces Olafa Laskowskiego

Olaf Laskowski z klasy 8 D zdobył srebrny medal w Pucharze Świata Hungarian Kickboxing World Cup.Chłopiec jest członkiem kadry narodowej juniorów w kickboxingu i we wrześniu będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata we Włoszech (Lido di Jesolo).

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”

Ogromnie miło nam poinformować wszystkich o rozstrzygnięciu konkursu fotograficznego “Wiosna w obiektywie”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne zdjęcia. Z wielkim trudem podejmowaliśmy decyzję o przyznaniu miejsc, niemniej jednak zwycięzcom gratulujemy i przedstawiamy zdjęcia nagrodzone. Nagrody będą do odebrania w przyszłym tygodniu to jest od 6 czerwca w świetlicy dolnej.

Na Dzień Dziecka w Naszej Szkole „Tydzień Sportu”

Dzień Dziecka jest także okazją do wykazania się umiejętnościami sportowymi. Dlatego nauczyciele wychowania fizycznego zdecydowali się  w dniach od 30 maja do 3 czerwca zorganizować w Naszej szkole „Tydzień Sportu”. Rywalizacja sportowa obejmowała uczniów od poziomu klas czwartych do ósmych i przeprowadzona była w piłce siatkowej, piłce nożnej, w lekkoatletyce oraz wiosłowanie na ergometrach wioślarskich. … Czytaj dalej