Odwiedziny Przedszkolaków

Gdy nasi uczniowie odpoczywają podczas ferii zimowych, przedszkolaki odwiedzają szkołę 🙂

W czwartek 02.02.i piątek 03.02 odwiedziły nas przedszkolaki z „Familijnego Rancza”.

Podczas wizyty dzieci mały okazję zwiedzić szkołę i dowiedzieć się co nieco o „życiu szkolnym”.

Przedszkolaki poznały ciekawostki o patronie szkoły i miały okazję poczuć się jak uczniowie.
Dzieci zwiedziły sale lekcyjne, pisały na tablicy, rozwiązywały zadania matematyczne, a także pochwaliły się swoją świetną znajomością mapy.
Najbardziej przedszkolakom podobała się sala gimnastyczna, gdzie grały w kręgle, ćwiczyły rzuty do kosza i strzały do bramki.
W ramach integracji polsko – ukraińskiej dzieci miały poznać parę ukraińskich słów, pomogła nam w tym nasza asystent kulturowa Pani Tetiana. Podczas naszego spotkania towarzyszył nam Koziołek Matołek, który był głównym bohaterem prac plastycznych dzieci.

Dziękujemy Przedszkolakom z Familijnego Rancza za odwiedziny, było nam bardzo miło Was gościć – mówimy Wam do zobaczenia!!!