I Maraton Poetycki

,,Poezja musi być obecna i musimy zatrzymać się na tę jedną sekundę, by móc ją dostrzec, nawet w najprostszych i najbardziej banalnych zdarzeniach”

Nancy H. Kleinbaum  Stowarzyszenie umarłych poetów

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 28 im. K. Makuszyńskiego w Poznaniu oraz nauczyciele serdecznie zapraszają wszystkich, którym w duszy gra poezja do wzięcia udziału w ,,I Maratonie Poetyckim”.

Niech tego dnia mury naszej szkoły przeniknie dźwięk odczytywanych słów. Mile widziane są różne formy prezentacji wybranych dowolnie utworów (od klasycznej recytacji, po melorecytację i piosenkę poetycką), a także wykonania indywidualne lub grupowe.

Impreza rozpocznie się 18 listopada o godz. 16:00 w szkolnej Auli.

,,I Maraton Poetycki” uświetni etiuda teatralna związana z obchodami Narodowego Święta Niepodległości wykonana przez członków szkolnego koła teatralnego.

Zapisy i karty uczestnictwa do odbioru u p. Zosi od 12.11 lub TU

Uzupełnione karty należy dostarczyć do 15.11 (również do p. Zosi).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z p. Judytą Tachasiuk lub z p. Sarą Ratajczak