Balik Karnawałowy klasy I – II

W czwartek 16 stycznia uczniowie klas pierwszych i drugich wzięli udział w baliku zorganizowanym z okazji karnawału. Tematem tegorocznej zabawy karnawałowej byli “Strażnicy kosmosu”.

Wszystkie dzieci otrzymały magiczne świecące bransoletki.
Pomysły na stroje były różne. Mogliśmy spotkać super bohaterów takich jak na przykład Spider-Mana. Byli również Harry Potter, kosmonauta, księżniczki, królewny, biedronki. Dzieci bawiły się przy muzyce, brały udział w indywidualnych konkurencjach, ale również międzyklasowych. Przyjazna atmosfera trwała przez cały balik.
Wspólna zabawa sprzyjała bliższemu poznaniu się, a także integracji dzieci z wszystkich klas pierwszych oraz drugich.

Wspaniałą zabawę zawdzięczamy wychowawcom, rodzicom, a także animatorom z Klubu Małego Muzyka Art & Music.