Dzień Chłopca w kl. 1B

W czwartek 30.09 klasa 1B, celebrowała obchody Dnia Chłopca. Dziewczynki wręczyły, własnoręcznie wykonane medale super chłopaka. Wspólnie obejrzeliśmy film “W głowie się nie mieści” projekcja była doskonałym pretekstem do rozmów i ćwiczeń na temat emocji i relacji międzyludzkich.

Dzień chłopca w kl. 3B

W czwartek obchodziliśmy klasowy DZIEŃ CHŁOPCA. Chłopcy otrzymali od koleżanek gniotka z czuprynką wykonanego z balonu, oraz pudełko super bohatera z tekturki. Dziewczynki upominki wykonały samodzielnie wcześniej. Koledzy ucieszyli się z prezentów, zastanawiając się kiedy dziewczynki je wykonały. Po wręczeniu upominków chłopcy wybrali film, który wspólnie obejrzeliśmy.

Konkurs świetlicowy „Najpiękniejsza dynia”

Świetlica szkolna zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie na najciekawiej, najzabawniej ozdobioną dynię. Zasady konkursu: 1. Technika: dowolna, praca przestrzenna z dyni, można wykorzystywać elementy dekoracyjne do ozdabiania dyni. 2. Termin składania prac: do 18 października 2021. 3. Miejsce składania prac: świetlica szkolna. 4. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 22 października 2021r. 5. Najciekawsze prace … Czytaj dalej