Zbiórka! Dla Azorków z Obornik i Przytuliska u Wandy

Ogłaszamy zbiórkę darów dla schroniska w Obornikach oraz dla Przytuliska u Wandy. To dwa miejsca, do których przede wszystkim trafiają znajdy i bezdomniaki z naszego terenu, dlatego tez chcemy te miejsca wesprzeć na tyle, na ile to możliwe. Zatem ogłaszamy kolejną akcje. Plakaty i kosze na dary już czekają. Liczymy na Wasze wsparcie .
Uwaga! Zbiórka! Dla Azorków z Obornik zbieramy karmę (ważne by nie była to karma marketowa, lepiej jedna puszka mniej, ale czegoś lepszego gatunkowo) koce, legowiska, materiały do ocieplenia bud, zabawki, miski, środki czystości typu proszki do prania, płyny do mycia – do utrzymania czystości w schronisku.

I NAJWAŻNIEJSZE – szukamy także LUDZI❗️

Nie kupuj – ADOPTUJ ????????????

Powiększ tekst
Wysoki kontrast