Paczka świąteczna dla Domu Dziecka “W Słońcu” w Lipnicy od klasy 7e

W tym roku klasa 7e podjęła wyjątkową inicjatywę. Zamiast kupować prezenty świąteczne koleżankom i kolegom z klasy, wszyscy postanowili zrobić coś dobrego dla innych. Każdy przygotował paczkę świąteczną dla chłopców z Domu Dziecka “W Słońcu” w Lipnicy. Wśród podarków znalazły się świąteczne słodkości, środki czystości i kosmetyki oraz żywność. Nie zabrakło też przysmaków dla kotów, którymi opiekują się podopieczni Domu. Dumni jesteśmy, że mimo nagłego przejścia w tryb pracy zdalnej, akcję udało się doprowadzić do pięknego finału. Uczniowie i rodzice przynosili samodzielnie zapakowane upominki do szkoły, które potem zostały przetransportowane do Lipnicy przez jedną z rodzin.

Nasze prezenty sprawiły dużo radości, a my poczuliśmy satysfakcję, że potrafimy się pięknie zorganizować, aby uszczęśliwić drugiego człowieka.

Powiększ tekst
Wysoki kontrast