8 lutego Dzień Bezpiecznego Internetu

Już od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. W całym kraju organizowane są wtedy różnorodne działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promocji pozytywnego wykorzystywania Internetu. Nasza szkoła również przyłączyła się do akcji i uczniowie do końca lutego biorą udział w dostępnych spektaklach oraz lekcjach online. Efektem ich pracy są rysunki, plakaty i prezentacje promujące wiedzę na temat bezpiecznego zachowywania się w sieci.

Organizatorzy przygotowali też ciekawą ofertę dla osób dorosłych zainteresowanych tematem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie. Szczegółowe informacje można znaleźć klikając w poniższe linki lub kopiując je do przeglądarki:

www.saferinternet.pl/dbi/pakiety-edukacyjne.html

www.saferinternet.pl/kalendarium.html

Uczniowie klas naszej szkoły w ramach zajęć z wychowawcą uczestniczą w wybranych zajęciach z kalendarium.

Powiększ tekst
Wysoki kontrast