21 marca powitaliśmy wiosnę Dniem Sportu!

Szanowni Państwo 

Dzień Sportu za nami. W imieniu RR chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym rodzicom, za pyszne ciasto, które znikało w mgnieniu oka ? za pomoc przy organizacji ogniska, pieczeniu kiełbasek i wydawaniu słodkości oraz oczywiście sprzątaniu po evencie. Dziękujemy bardzo za Waszą obecność – frekwencja na medal. Mam nadzieję, że dzieci i młodzież zadowolona. Dziękujemy również dyrekcji szkoły SP 28, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w przygotowanie dnia pełnego atrakcji. Rywalizacja sportowa, animacje, dzień kolorów to wszystko sprawiło, że dzień ten był bardzo miły i sympatyczny. 

Jednocześnie chciałabym poinformować, że przed nami kolejne wyzwanie- tym razem organizacja pikniku Solidarni z Ukrainą. To wydarzenie ma na celu integrację naszej szkolnej społeczności z naszymi gośćmi z Ukrainy ( w tej chwili w naszej szkole jest 19 dzieci, a od następnej soboty w hali byłego ośrodka policji będzie stworzony Ośrodek Relokacji dla osób uciekających przed koszmarem wojny ) oraz zebranie środków na działalność Rady Rodziców z uwzględnieniem potrzeb dzieci z Ukrainy, które uczą się w naszej szkole. Chcemy zorganizować kiermasz ciast ( tu oczywiście liczymy na Wasze cukiernicze talenty ) kiermasz ozdób świątecznych , loterię fantową, animacje dla dzieci, warsztaty plastyczne oraz poczęstunek. 

Wszystkich chętnych i zainteresowanym pomocą przy organizacji tego wydarzenia zapraszamy na zebranie RR we wtorek 29.03 o godz. 18.00 w szkole. Jednocześnie informujemy, że rozpoczynamy już zbiórkę fantów na loterię ( gry, puzzle, zabawki, książki, pluszaki i gadżety wszelkiego rodzaju ; długopisy, worki, plecaki itp) fanty mogą być używane, ale kompletne i w bardzo dobrym stanie. Fanty prosimy przynosić do pani Zosi. 

Za pomoc z góry dziękujemy i czekamy na Was we wtorek 29.03.2022 godz. 18.00 

Z poważaniem 
Beata Demianowska 
Przewodnicząca RR 

Powiększ tekst
Wysoki kontrast