NOC ZAWODOWCÓW 2022 Edycja 5.0 Zawodowa Moc

Już po raz piąty w pierwszy piątek października odbędzie się NOC ZAWODOWCÓW 2022 Edycja 5.0 Zawodowa Moc,której Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu jest pomysłodawcą.

Inicjatywa ta, skierowana jest do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców, doradców zawodowych, pedagogów, dyrektorów szkół oraz pracodawców i rzemieślników.

Głównym celem wydarzenia jest wsparcie młodych ludzi w dokonywaniu przemyślanych, świadomych i satysfakcjonujących decyzji dotyczących dalszej edukacji.

Tegorocznym gospodarzem NOCY ZAWODOWCÓW jest Zespół Szkół Budowlano – Drzewnych im. Bolesława Chrobrego przy ul. Raszyńskiej 48 w Poznaniu.

Do udziału w wydarzeniu zostały także zaproszone inne szkoły ponadpodstawowe kształcące w zawodach z obszaru działań CWRKDiZ w Poznaniu.

Młodzież zapraszamy na indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi, które z pewnością stanowią ogromne wsparcie w procesie podejmowania decyzji dotyczącej wyboru szkoły ponadpodstawowej.

Prezentowane będą również pokazy mistrzowskie w wybranych zawodach. Będzie to również okazja do spotkania się z przedstawicielami rynku pracy, którzy aktywnie współpracują ze szkołami w ramach wspierania kształcenia dualnego.

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli być z nami w siedzibie szkoły, istnieje możliwość oglądania wydarzenia ON-LINE, 7. października o godzinie 17:00 na kanale YouTube i profilu Facebook-a CWRKDiZ w Poznaniu, jak również poprzez autorską stronę internetową www.noczawodowcow.pl.

Powiększ tekst
Wysoki kontrast