Sukcesy Leny Stanisławskiej (7B) i Anny Głowińskiej (4A)

Z ogromną przyjemnością informujemy społeczność szkolną o ogromnym sukcesie Leny Stanisławskiej i Anny Głowińskiej na prestiżowym VIII Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym w Wadowicach. Festiwal odbył się w dniach 12-14.01.2024 r.

Lena Stanisławska została laureatką nagrody Srebrny Fagot. Jest to już piąta nagroda Leny na tym festiwalu: trzykrotnie zdobyła Złoty Fagot i dwukrotnie Srebrny. Nagroda tym bardziej cieszy, że jest to pierwszy rok Leny w nowej szkole II stopnia i nowy nauczyciel instrumentu, a rywalizowała z młodzieżą starszą od siebie i bardziej doświadczoną.
Sukces Leny to efekt Jej talentu, ale przede wszystkim ogromnej pracy i wytrwałości.

Anna Głowińska została laureatką nagrody Złoty Fagot.

Zmagania młodych artystek odbywają się w odpowiednich grupach wiekowych.  Dziewczyny wspaniale się wspierają, łączy je wspólna pasja do gry na wyjątkowym instrumencie.

W imieniu całej Naszej społeczności gratulujemy Lenie i Annie wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów!

Powiększ tekst
Wysoki kontrast