Dzień Patrona Szkoły

W ostatnią środę 29 maja 2024 r. maja odbył się w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły, organizowany w tym roku pod hasłem Dnia Sztuki. Uczniowie mieli możliwość spotkać się z reprezentantami Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin Roktar, uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez poetę, Pana Krzysztofa Szymoniaka.

Także artyści z pracowni Wena przygotowali dla nas zajęcia. Klasy starsze malowały w plenerze pod kierunkiem p. Litwinowicz. Uczniowie mieli możliwość zmierzyć się w Turnieju szachowym oraz konkursach j. angielskiego czy ortograficznym.
Nasza młodzież przygotowała przedstawienie na podstawie lektury ,,Mikołajek” oraz pokazała nam swoje talenty podczas koncertu oraz wernisażu.

Rada rodziców przygotowała w tym dniu dla wszystkich słodki poczęstunek oraz zaprosiła nas do udziału w kiermaszu. 

Powiększ tekst
Wysoki kontrast