Polityka plików cookies

Cookies (ciasteczka) to niewielkie pliki tekstowe zapisywane na Twoim komputerze, które są wysyłane przez serwis www, który odwiedzasz. Są one w większości stosowane w przypadku: ankiet, liczników, logowania, sklepów internetowych, reklam

Stosowane przez nas rodzaje plików Cookies:
stałe – te pliki zostają na czas określony w ustawieniach plików Cookies, chyba, że użytkownik wczesniej je usunie
sesyjne – pliki tymczasowe, wygasają po wylogowaniu się z serwisu www lub zamknięciu przeglądarki

W większości przeglądarek internetowych można: kasować pliki typu cookies z twardego dysku komputera (z poziomu ustawień przeglądarki), zablokować wszystkie przysyłane pliki typu cookies lub ustawić ostrzeżenie przed zapisaniem ich na dysku. 

Należy mieć na uwadze, że zmiany ustawień tych plików polegające na ograniczeniu ich stosowania mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych je stosujących np. uniemożliwiając zalogowanie się na konto pocztowe. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowania plików typu cookies.

Poniżej wskazujemy sposób zmiany ustawień cookies w najbardziej popularnych wyszukiwarkach:

Google Chrome
Menu > Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane > Prywatność > Ustawienia treści > Pliki cookies  – należy wybrać odpowiednią opcję.

Internet Explorer
Menu > Narzędzia > Opcje internetowe > Prywatność – należy wybrać odpowiednią opcję.

Mozilla Firefox
Menu > Opcje > Prywatność > Historia – należy wybrać odpowiednią opcję.

Opera
Menu > Preferencje > Zaawansowane > Ciasteczka – należy wybrać odpowiednią opcję.

Safari
Menu > Preferencje > Prywatność > Pliki cookies – należy wybrać odpowiednią opcję.

Przepisy: http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2012/1445

Powiększ tekst
Wysoki kontrast