Akcja rekrutacja-zaproszenie na spotkanie online

CENTRUM DORADZTWA DLA MŁODZIEŻY W POZNANIU zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się
15 maja 2021 r. w godz. 10.00 – 12.00 w ramach Drzwi Otwartych Centrum:

AKCJA REKRUTACJA – czyli spotkanie online dla uczniów klas VIII, ich rodziców, wychowawców oraz doradców zawodowych ze szkół podstawowych oraz wszystkich zainteresowanych opisywanym tematem.

W trakcie spotkania szczegółowo omówimy zasady tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w Poznaniu i powiecie poznańskim. Przyjrzymy się także terminom oraz poszczególnym etapom wypełniania i elektronicznego składania wniosku.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy kliknąć w  link,  który znajdziecie Państwo tutaj 15 maja przed godz. 10.00
Spotkanie odbędzie się na platformie ClickMeeting. Po kliknięciu w linka niczego nie instalujemy, nie pobieramy, wystarczy wpisać imię oraz email w odpowiednie miejsca.

Do połączenia rekomendujemy przeglądarkę Chrome, inne przeglądarki mogą nie być tak stabilne (jeśli nie będzie widać obrazu, słychać dźwięku – jest to prawdopodobnie wina przeglądarki, proszę wtedy wejść koniecznie w linka z Chrome).

Mikrofon i kamera nie są wymagane. Do dyskusji, zadawania pytań będzie dostępny dla wszystkich uczestników czat. Można połączyć się z telefonu lub tabletu, jednak wówczas będą mocno ograniczone możliwości brania udziału w chacie.

Po części wykładowej będzie można doradcom zawodowym zadać pytania na czacie.
Jeśli będą mieli Państwo wątpliwości dotyczące indywidualnych sytuacji, w godz. 12.00 – 13.00 doradcy będą dodatkowo pełnić dyżur telefoniczny (61 855 76 04,  61 851 97 84).

Powiększ tekst
Wysoki kontrast