Na Dzień Dziecka w Naszej Szkole „Tydzień Sportu”

Dzień Dziecka jest także okazją do wykazania się umiejętnościami sportowymi. Dlatego nauczyciele wychowania fizycznego zdecydowali się  w dniach od 30 maja do 3 czerwca zorganizować w Naszej szkole „Tydzień Sportu”. Rywalizacja sportowa obejmowała uczniów od poziomu klas czwartych do ósmych i przeprowadzona była w piłce siatkowej, piłce nożnej, w lekkoatletyce oraz wiosłowanie na ergometrach wioślarskich. Każdy uczeń miał więc okazję wykazać się umiejętnościami i wystartować w szkolnych zawodach. Frekwencja przekroczyła wszelkie oczekiwania co jest godne podkreślenia, ponieważ zawody rozgrywane były po lekcjach. W rywalizacji sportowej najważniejszy jest udział ale wymienić musimy zwycięzców w poszczególnych dyscyplinach.                                                                

Pierwsze miejsce w piłce nożnej zdobyła drużyna w składzie: Jakub Galantowicz, Tymon Poterski, Olek Nowak, Oliwier Idziak, Wiktor Kozłowski, Janusz Małaczyński oraz Maciej Mańkowski.

Pierwsze miejsce w piłce siatkowej zdobyła drużyna „Dzikie Susły” w składzie: Bartek Małyszczak, Wojtek Serafinowski,  Tatiana Bednarek, Makar Aliksiichuk, Adam Krystofek oraz Daniel Śmiałowski.

Pierwsze miejsce w biegach sztafetowych drużyna chłopców w składzie: Bruno Kellner-Fronczewski, Leon Woźniak, Szymon Jędrowski oraz Franek Szkudlarz; dziewczęta: Lena Jaruga, Weronika Madaj, Julka Andrzejewska oraz Antonina Kuszewska.

Pierwsze miejsce w ergometrze wioślarskim zajął Dawid Miński.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Nauczyciele wychowania fizycznego

Powiększ tekst
Wysoki kontrast