Gwiazdkowy mecz piłki siatkowej

Grupa chłopców klas ósmych za  zgodą rodziców i dyrekcji szkoły od dwóch miesięcy regularnie uczęszcza na zajęcia z piłki siatkowej. Fascynacja jest tak duża, że przychodzą na zajęcia z piłki siatkowej dwa razy w tygodniu na godzinę 7 rano i wytrwale  trenują i dodatkowo w środę w godzinach popołudniowych.

Uczniowie pragną porównań i sprawdzenia nabytych umiejętności. Zagrali kontrolny mecz ze szkołą z Rokietnicy, który wygrali bez problemów. Rozegrali wygrany turniej eliminacyjny Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej i nadal pragną porównań bo taki jest właśnie sport i rywalizacja. Powstał pomysł rozegrania meczu między pokoleniami, rodzice kontra uczniowie w terminie przed świętami.

Dnia 21 grudnia na hali sportowej stawili się rodzice grający, rodzice kibicujący, uczniowie naszej szkoły grający i kibicujący, nauczyciele organizatorzy oraz nauczyciele kibicujący i dyrekcja szkoły, która otworzyła imprezę i mocno  kibicowała. Zabawa była rewelacyjnie wspaniała a zaangażowanie graczy i kibiców przeszło wszelkie oczekiwania, atmosfera sportowej imprezy.
Pytacie o wynik? Odpowiem tak właśnie.
Nie on jest w tym wszystkim ważny.
Ważne jest bycie razem i doskonalenie siebie przy pomocy doświadczeń innych bliskich nam osób.
Doskonalenie poprzez zabawę i entuzjazm i nieważne jest gdzie się w tej chwili znajdujesz, ważne jest to, że chcesz i działasz. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłożyli do tego swoje starania.
Dziękujemy dyrekcji szkoły za umożliwienie rozegrania meczu i za zainteresowanie i nade wszystko za udział od początku do końca. Zamieszczamy fotografie z meczu .

Nauczyciele wychowania fizycznego

Powiększ tekst
Wysoki kontrast