Relacja z Drzwi Otwartych w SP28

Dnia 17 marca br. w naszej Szkole odbyły się Drzwi Otwarte. To wyjątkowe wydarzenie ponownie zorganizowane zostało we współpracy z klubem AZS Sailing Team Poznań, w związku z kontynuacją wspólnego projektu jakim jest klasa sportowa o profilu żeglarskim.

30 marca br. rozpoczynamy nabór do klas pierwszych, w tym do jedynej w Wielkopolsce klasy sportowej o profilu żeglarskim. Szczegółowe informacje o klasie żeglarskiej i procesie rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Szkoły.

Licznie przybyłych rodziców i dzieci powitała dyrektor Halina Seifert. Rodzice otrzymali od grona pedagogicznego wiele informacji o funkcjonowaniu Szkoły oraz procesie rekrutacji do klas pierwszych.

Drzwi Otwarte obfitowały w liczne atrakcje dla przyszłych uczniów, którzy pod opieką nauczycieli i uczniów klas starszych zgłębiali tajniki programowania, przygotowywali prace plastyczne, uczestniczyli w zabawach ruchowych oraz zajęciach przygotowanych przez trenerów i zawodników AZS Sailing Team. 

Dziękujemy przybyłym Gościom oraz wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia.    

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego w Poznaniu

Powiększ tekst
Wysoki kontrast