Sukcesy naszych uczennic!

Z radością informujemy, że

  • uczennica klasy VIII d – Hanna Kózka otrzymała tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Języka Polskiego. Tytułu nie otrzymuje się za sam udział w finale, a za zdobycie odpowiedniej liczby punktów za napisane wypracowanie. Naszej uczennicy to się udało!
  • uczennica klasy V a – Hanna Pilarczyk wywalczyła brązowy medal w taekwondo olimpijskim podczas Pucharu Polski kadetów w Ostrowcu Świętokrzyskim. Hania wygrała 2 walki, w trzeciej walce miała spore szanse na wejście do finału, jednak niestety kontuzja w trakcie walki pokrzyżowała plany. Ale mimo kontuzji walczyła do końca. Razem z klubem Muks Spartan Rokietnica wywalczyła 2 miejsce w rankingu najlepszych klubów w Polsce wśród kadetów.
    Będziemy śledzić sukcesy sportowe Hani nie zapominając o tym, ile serca i pracy trzeba włożyć w trenowanie. Życzymy Hani powodzenia w przyszłości i trzymamy kciuki za Jej kolejne sukcesy sportowe.

W imieniu społeczności szkolnej gratulujemy i życzy dalszych sukcesów.

Powiększ tekst
Wysoki kontrast