Duże osiągnięcia zawodników naszej szkoły na pływackich Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!

W środę 18 października 2023 roku na Termach Maltańskich odbyły się zawody pływackie w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Alicja Bobrowska, Lena Matuszewska, Kaja Matuszewska, Maria Klaman, Zofia Kawiak, Ada Litwinowicz, Jakub Nowak, Ralf Krzyżaniak, Tomek Koralewski, Stanisław Stawowski, Eryk Krzyżaniak, Adrian Krzyżaniak, Franek Koralewski, Bartek Sarna, Gabriel Domachowski, Maciej Maciejewski, Patrick Sypień, Bruno Litwinowicz. W pływaniu drużynowym dziewczęta zajęły piąte miejsce a chłopcy siódme.

Indywidualnie w stylu dowolnym dziewcząt Marysia Klaman zdobyła złoty medal,
w stylu dowolnym chłopców Stanisław Stawowski również złoty medal a Bruno Litwinowicz brązowy medal.
Jest to duży sukces naszych uczniów, dlatego należą się gratulacje.

Powiększ tekst
Wysoki kontrast