Akcji sprzątania terenów zielonych wokół szkoły

Szanowni Państwo,

Wszystkim zaangażowanym Uczniom i Rodzicom składam serdeczne podziękowanie za udział w akcji sprzątania terenów zielonych wokół szkoły w dniu 10 października 2020 r. Akcja przebiegała bardzo sprawnie. Zebraliśmy ogromną stertę śmieci, przycięte zostały drzewa i krzewy, a także oczyszczone i przygotowane do malowania balustrady przy świetlicy dla najmłodszych.

Szczególnie dziękuję organizatorom tego przedsięwzięcia: Radzie Rodziców reprezentowanej przez Panią Beatę Demianowską, Pani Małgorzacie Niklaus i wolontariuszom z firmy Amazon, którzy zorganizowali ciekawe warsztaty ekologiczne dla dzieci, nagrody i poczęstunek dla uczestników oraz Rodzinie Państwa Sytiuk, która profesjonalnie przeprowadziła przycinkę drzew i krzewów poświęcając dwie kolejne soboty dla Szkoły.

Dziękuję Uczniom, którzy licznie zaangażowali się w akcję i pracownikom Szkoły, którzy nie liczyli czasu.

Z poważaniem
Halina Seifert

Powiększ tekst
Wysoki kontrast