Akcja Kasztany – zakończona!

Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy wzięli w niej udział. 1,3 tony kasztanów pojechało wczoraj do szkoły Cogito a stamtąd do skupu kasztanów. Zebrane w ten sposób pieniądze trafią na leczenie Ady Gnusowskiej , siedmiolatki walczącej z nowotworem. Dlatego choć nasze zbiory miały element małej rywalizacji – nie o rekordy tu chodzi, ale o postawę wrażliwości na drugiego człowieka.

UWAGA ‼️ Konkurencje bezapelacyjnie wygrywa klasa 7A ???????????????? która zebrała 147 kg. kasztanów. A, że zaangażowanie dzieci było tak duże RR postanawia przyznać także nagrodę w kategorii klas 1-3 i tu wygrywa 3B – 142 kg.

Gratulujemy ???????????? choć nie o nagrody tu chodzi, ale o piękną postawę pomocy małej Adzie♥️

Oto zestawienie zbiorów wg klas:

Powiększ tekst
Wysoki kontrast