Relaks przed egzaminami

Dn. 23.05.2022 r. dwie klasy ósme 8b i 8d wraz z wychowawcami p. Norbertem Gniatkowskim oraz p. Aleksandrą Gajewska zorganizowały piknik, który miał być formą relaksu przed czekającymi ósmoklasistów egzaminami.

Wycieczka rozpoczęła się o godz. 9.30 zbiórką przed budynkiem szkoły. Uczniowie wraz z opiekunami udali się na pieszo na Plażę Łabędzią w Kiekrzu. Podczas pobytu na świeżym powietrzu dzieci odpoczywały w ulubiony dla siebie sposób, np. grając w piłkę siatkową lub szachy. Nauczyciele również brali udział w tych rozgrywkach.

Wszyscy uczestnicy bardzo dobrze się bawili, wrócili do szkoły uśmiechnięci i zadowoleni, że mogli w ten sposób spędzić kolejny wspólny dzień, bo przecież zostało ich już tak niewiele.