Kiermasz ciast na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniach 22 – 26 stycznia 2024 roku Rada Rodziców zorganizowała zbiórkę charytatywną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórka była połączona z kiermaszem ciast, a dochód ze sprzedaży wsparł konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W to wydarzenie zaangażowała się cała społeczność szkolna. Rada Rodziców zajęła się sprawami organizacyjnymi i formalnymi dotyczącymi akcji w szkole.
Dyrekcja wsparła inicjatywę, Samorząd Uczniowski promował akcję i motywował uczniów do udziału w tym wydarzeniu.
Wychowawcy klas przypominali o wydarzeniu, a wychowawcy klas 1-3 całymi klasami uczestniczyli w akcji z uczniami. Chętni rodzice przygotowali ciasta.

Dzięki temu wspierający akcję mogli każdego dnia – od poniedziałku do piątku – skosztować wypieków przygotowanych
przez rodziców, a czasem nawet przez rodziców i uczniów naszej szkoły.
Kto uczestniczył w tej akcji, wspomina ją smacznie.
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w ten Wielki Kiermasz Ciast zorganizowany w ramach 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.