Ludzki odruch – zbiórka rzeczy na granicę z Białorusią

Szanowni Państwo
Mój wieloletni przyjaciel, dziennikarz i człowiek o wielkim sercu organizuje akcje z pomocą humanitarną dla osób na granicy z Białorusią. Potrzebne są koce, śpiwory, ciepła odzież, bielizna, czapki rękawiczki, dla dorosłych i dla dzieci, a także woda i gorzka czekolada. Ważne – TYLKO NOWE RZECZY. Zbiórka będzie prowadzona w naszej szkole od jutra do 19.11 do specjalnie wystawionych kartonów. Czasu jest niewiele , ale wierzę , że jesteśmy w stanie wesprzeć tę akcje.
Z wyrazami szacunku
Beata Demianowska RR


Poniżej oryginalna informacja z FB
PRZYJACIELE !!!
Organizuję wyjazd na granicę z Białorusią, zawozimy koce, ogrzewacze, ciuchy i buty zimowe, wodę mineralną, gorzką czekoladę, jeśli ktoś z Was chciałby się przyłączyć do akcji to zapraszam na priv, dary można też przynosić codziennie
do Rock Garaż Szewska 7 w godzinach 17-23.

UWAGA! zbieramy tylko rzeczy nowe. Wyjazd w okolicach 20 listopada.
EDIT: mamy już 100 kocy!!! #granica #uchodźcy #stanwyjątkowy #cieplo #wsparcie #solidarność #ludzkiodruch

Powiększ tekst
Wysoki kontrast